Jeśli żałujesz, że nie ma Cię na wakacjach zobacz te zdjęcia

Opublikowano 06/01/2021
Reklama

Wakacje to coś co nam się powinno dobrze kojarzyć. Prawdopodobnie wiecznie żałujesz, że cię na nich nie ma. Jeśli tak to nie jesteś jedyny. Wszyscy kochamy odpoczynek pod palmami i niewątpliwie jest nam on potrzebny. Przerwa od codziennej rutyny jest czymś co pozytywnie wpłynie na nasz nastrój i sprawi, że będziemy szczęśliwsi. Jeśli nie masz teraz możliwości wyjazdu zobacz zdjęcia poniżej. To niezła kolekcja zdjęć wakacyjnych która na pewno poprawi ci humor.

Vacation Photos Went Horribly Wrong

Jeśli żałujesz, że nie ma Cię na wakacjach zobacz te zdjęcia

Oświadczyny

Na tym zdjęciu widzimy wielkie nieporozumienie między dwójką ludzi. Stało się to podczas ich wikendu w Paryżu. Dziewczyna myślała, że mężczyzna upadł na kolana żeby się jej oświadczyć a on chciał jedynie zawiązać buty. To musiało być dla niej bardzo przykrym doświadczeniem i pewnie ma dziewczyna teraz traume a na pewno jest to słabe wspomnienie z wakacji dla tej dwójki zakochanych.

She Got It Wrong

Oświadczyny

Obiad dla foki

Ci ludzie mieli ochotę wypłynąć na ryby. Ktoś uchwycił podczas połowu niewiarygodne zdarzenie. Mężczyzna złowił wielką rybę i pozował do upamiętnienia tej chwili. Coś mu jednak pokrzyżowało plany. Wygłodniała foka skorzystała z okazji by dostać darmowy posiłek w chwili gdy jego żona próbowała zrobić mu pamiątkowe zdjęcie. Połów tego człowieka przepadł ale za to ma on wyjątkowe zdjęcie.

Free Snack

Obiad dla foki

Ptak z lamą

Wakacyjne przygody to jedna z fajniejszych rzeczy w podróżowaniu. Tu jednak wydaję się, że ta pani miała więcej interakcji z dzikimi zwierzętami niż zaplanowała. Jej postawa i uścisk którym obdarza lamę sugerują, że nie przepada za wielkimi ptakami. Biedna mała lama wydaje się być równie zakłopotana jak kobieta ze zdjęcia całą sytuacją która ją spotkała. Ewidentnie nie jest to dla obydwu komfortowe.

Feathered And Furry Folks

Ptak z lamą

Pan w tle

W czasie wakacji z całą rodziną bądź gotowy na nieoczekiwane sytuacje. Ojciec z synem byli bardzo zadowoleni z wyjazdu i robili sobie bardzo dużo zdjęć. Spotkała ich jednak raz pewna niespodzianka. Pewność siebie tego mężczyzny jest inspirująca i zadziwiająca zarazem i jeśli tył jego ciała tak się prezentuje możemy tylko spekulow jak się jego ciało prezentuje od frontu.

Crack Up

Pan w tle

Lodowe włosy

Ta zabawne fotografia to efekt minusowej temperatury i gorących źródeł. Kobieta ze zdjęcia odpoczywała w gorącym źródle kiedy odrzuciła mokre włosy w powietrze o temperaturze – 20 stopni. W efekcie powstała ta niesamowita rzeźba z włosów – która – miejmy nadzieję nie bolała kobiety zbytnio gdy topiła się w cieplejszej temperaturze. Niesamowite, że ten moment ktoś uchwycił kamerą.

Frozen

Lodowe włosy

Dzieci na wczasach

Biorąc ze sobą dzieci ze sobą na wakacje na pewno masz duże nadzieje na stworzenie trwałych wspomnień i zrobienie niesamowitych zdjęć. Stres, zmęczenie i sporadyczne załamania są często pomijane nawet podczas najlepszych wakacji. Wygląda na to, że dziewczynki nie są zbytnio zachwycone tym urlopem. To nie jest fotografia którą chciałbyś zachować ale i tak jest zabawną pamiątką dla całej rodziny. Kiedyś dla wszystkich będzie na pewno zabawna.

Brekadown

Dzieci na wczasach

Dodatkowa osoba na zdjęciu

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że fotografia przedstawia trzy osoby w tym parę bliźniaków ale kiedy się przyjrzysz to zobaczysz, że ​​„bliźniaki” mają wspólną szyję. Wyszło to bardzo dziwnie i wygląda naprawdę niepokojąco. Na szczęście to tylko takie złudzenie optyczne i nie ma nic wspólnego z prawdziwym życiem. To dobrze bo oznaczałoby to bliźniaki syjamskie.

Who's The Other One?

Dodatkowa osoba na zdjęciu

Małpa

W związku z kulturą i tradycją niektóre kraje pozwalają małpom na swobodne wędrowanie tam gdzie tylko im się to podoba. Niezależnie od tego czy ten facet chciał się jedynie zbliżyć do tej małpy to nie była tylko jego decyzja. Wyszło wyjątkowe zdjęcie które będzie rozśmieszać jeszcze wszystkich przez długie lata a pan miejmy nadzieję nadal kocha małpki.

Monkey Doing Its Thing

Małpa

Klaun

Po zrobieniu zdjęcia z chłopakiem odkrywacie nieznanego mężczyznę na zdjęciu. Tak właśnie stało się tej parze w Berlinie tuż przy Bramie Brandenburskiej. Trudno powiedzieć czy ta osoba jest klaunem, mimem, ulicznym performerem, czy … po prostu kimś kto lubi mieć na sobie makijaż. W każdym razie zobaczenie tej twarzy nagle wpatrującej się w ciebie w twoim aparacie mogło być dość przerażające. Po zniknięciu nieznajomego para najprawdopodobniej zrobiła sobie zdjęcie ponownie.

Creepy Photobomber

Klaun

Dziecko

Odwiedziny parku Disney World to marzenie wszystkich dzieci a nawet wielu dorosłych. W parkach rozrywki Disneya kręci się wiele postaci z kreskówek ale nawet najbardziej zagorzali mali fani Disneya mogą uznać je za przerażające kiedy nagle je zobaczą na żywo. Ta mała dziewczynka jednak najwyraźniej nie miała ochoty na spotkanie z Tygrysem. Kuli się więc pod stołem wyglądając na przerażoną. Miejmy nadzieję, że reszta pobytu w parku była dla niej znacznie przyjemniejsza niż spotkanie z Tygrysem.

Hide And Seek

Dziecko

Słodki widok

Ta słodka rodzina chciała uwiecznić miły czas. Kiedy spojrzysz na to zdjęcie twój wzrok idzie w jeden konkretny punkt. Podobno nikt nie poinformował tego pana, że są gotowi do zrobienia zdjęcia lub po prostu chcieli nacieszyć się scenerią wokół. Jednak gdy ta rodzina zobaczyła to zdjęcie miała zupełnie inną perspektywę wydarzeń i pewnie musieli ponownie poprosić fotografa.

What A Sight

Słodki widok

Mickey Mouse

Wygląda na to, że uwielbiana maskotka Disneya ma dość jedzenia sera. Najprawdopodobniej wynika to z kąta pod jakim zostało zrobione zdjęcie ale w tle tworzy to przezabawną scenerię. Poza tym ta mała dziewczynka w idealnej pozie zrobiła sobie zdjęcie które będzie jej wspaniałą pamiątką na całe życie. Właśnie z tą zabawną akcją w tle.

Hungry Mickey

Mickey Mouse

Zły humor

Ta rodzinna fotografia została zrobiona podczas rejsu statkiem. Byłoby ono fantastyczne poza jednym małym detalem. Członkowie rodziny wydawali się być nieprzygotowani na moment zrobienia zdjęcia. Według matki na zdjęciu jej córka pokazuje środkowy palec a fotograf uchwycił ją robiącą to do niego. Zupełnie niewinny gest ale przez to wyszło niezapomniane zdjęcie z rodzinnych wakacji i całkiem w sumie zabawne.

Not In The Mood

Zły humor

Moment samotności

Pani ze zdjęcia chciała mieć chyba trochę czasu dla siebie. Kobieta najwyraźniej zasnęła i nawet gdy nadszedł przypływ nie obudziła się pozostawiając ją unieruchomioną w wodzie. Musiała spać tak mocno, że nie zauważyła przypływu ale miejmy nadzieję, że jednak obudziła się niedługo po zrobieniu tego zdjęcia i nic złego się jej nie stało.

Some Alone Time

Moment samotności

Zjedżalnie wodne

Aquaparki nie są na pewno rozrywką dla wszystkich ale ta kobieta znalazła sposób by się nimi bardzo cieszyć. Ciekawe jak ograniczająca była dla niej plastikowa torba podczas całej przejażdżki ale w rzeczywistości jej włosy były suche a to dla niektórych ma bardzo wielkie znaczenie. Nie każdy chce być przecież cały mokry po pobycie na jednej wodnej atrakcji.

Avoid The Splash At All Cost

Zjeżdźalnie wodne

Czujemy ból taty

Widząc to zdjęcie odczuwamy ból. Gdy je robiono ojciec doznał zapewne dużego bólu. Jego syn szukał czegokolwiek czego mógłby się trzymać kiedy natknął się na najbliższą dostępną rzecz którą był sutek taty. Tata prawdopodobnie szybko wyzdrowiał ale zapewne po raz ostatni wziął swoje dziecko na ramiona bez ubrania. I nic w tym zaskakującego.

Too Happy, He Pinched Daddy

Czujemy ból taty

Pocztówka od delfina

To zdecydowanie najsłodsze zdjęcie na tej liście. Ten wyjątkowy delfin stał się gwiazdą tego wakacyjnego zdjęcia w jednej z najsłodszych chyba kompozycji foto w historii. Chociaż wydaje się, że delfin został dodany w postprodukcji to tak uwierzcie nam – nie było. To było zdjęcie zrobione w odpowiednim momencie. Wydaje się, że delfin wskoczył do kadru w momencie robienia zdjęcia. Cóż za miłe wspomnienie dla całej rodziny a jednocześnie słodka pamiątka.

Surprise From A Dolphin

Pocztówka od delfina

Wycieczka z dziećmi

Dzieci podczas wakacji pytają zawsze o jedno. Mamo, tato – Czy już jesteśmy na miejscu?” pyta zawsze dziecko rodzica. Jest to problem o który większość dzieci pyta rodziców gdy podróżują na wakacje ale tu matka wydaje się być najbardziej zmęczona podróżowaniem. Wydaje się, że dzieciaki z tyłu również są bliskie poddania się. Rzeczywiście – obraz został upamiętniony podpisem – wakacje niczym z piekła rodem.

Epic Trip

Wycieczka z dziećmi

Dziwna rodzina

Ta fotografia została wykonana na początku lat 80. Moda nas tu nie zaskakuje ale trzech z czterech członków rodziny wydaje się być niezdecydowanych czy powinni być szczęśliwi czy nie. W Południowej Dakocie może brakować Disney World ale nadal może to być cudowna ucieczka. W końcu jakość wakacji zależy od ludzi z którymi je spędzasz i tu się chyba wszyscy źle dobrali i wcale nie chcieli być razem na wakacjach.

Dynamite Vacay

Dziwna rodzina

Upadek do wody

Większość z nas woli leżeć pod palmami a nie aktywnie spędzać wakacyjny czas. Inni natomiast chcą jak najlepiej wykorzystać każdą okazję aby się poruszać. Ta pani absolutnie wykorzystała swoje doświadczenie raftingowe. Podczas spływu musieli wpaść w wielką falę która wyrzuciła matkę za krawędź. Rafting może być niebezpieczny dla niedoświadczonych ludzi ale na szczęście tu nikt się nikomu złego nie zdarzyło.

Rafting Went Horribly Wrong

Upadek do wody

Podmuch wiatru

Wykonanie dobrej fotografii maluchom to prawdziwa sztuka. Gdy dzieci są w stanie zbliżyć się do siebie na tyle blisko aby zrobić im zdjęcie rodzice się cieszą. To zdjęcie było prawie idealne na kartkę świąteczną dopóki dziewczyna po lewej stronie nie została pokonana przez silny wiatr lub kichnięcie. Sprawienie by wszyscy na zdjęciu grupowym mieli ten sam wyraz twarzy to kolejne trudne zadanie. Miejmy nadzieję, że w końcu odnieśli sukces.

Too Blown Away

Podmuch wiatru

W Polsce na wczasach

W czasie wakacji w Polsce ta rodzina chciała zrobić sobie tradycyjnie wyglądającą sesję zdjęciową w Polskich górach. Rodzina wygląda uroczo w swoich poncho w stylu polskim ze swoimi psami zaprzęgowymi (które wydają się być niezdecydowane co do ich roli na zdjęciu) ale ich włochaty przyjaciel w kostiumie niedźwiedzia sprawia, że ​​to zdjęcie jest dośc zabawne.

Poland Adventure

W Polsce na wczasach

Wakacyjne nudy

Ci ewidentnie nie mogli doczekać się odwiedzenia wszystkich historycznych miejsc w Waszyngtonie … z wyjątkiem tego jednego. Może nie interesuje ich polityka ani dziedzictwo a może po prostu mieli dość oglądania zdjęć swojej rodziny na wakacjach. Ale niezależnie od tego mamy nadzieję, że lubią spędzać nadal wspólnie wakacje. Chociaż dzieci zawsze wolą robić bardziej ciekawe rzeczy od zwiedzania.

Just Not Here

Wakacyjne nudy

Golf

Pan z tego zdjęcia nie mógł doczekać się relaksującego dnia na polu golfowym. To był albo długi spacer do toalety albo facet w tle nie mógł tego powstrzymywać. Przynajmniej starszy mężczyzna jest tak pochłonięty swoją grą w golfa, że ​​jest całkowicie nieświadomy niezręcznej sytuacji która się odgrywa za nim. Ale za to już zawsze będzie miał to zdjęcie na pamiątkę. W ten sposób będzie mógł do tego wracać z nutką zadumy.

Pretty Awkward

Golf

Potrzeba wakacji

Wczasy z rodziną powinny być przyjemne, relaksujące i miłe. Z drugiej strony wydaje się, że ta rodzina wzięła urlop od wakacji. Byli podobno w „najszczęśliwszym miejscu na ziemi” (Disney World) ale nie wyglądają tu na szczęśliwych. Parki rozrywki mogą być męczące a wycieczki wymagające planowania nadal wiążą się ze stresem. Miejmy nadzieję, że wszystko ułożyło się tej rodzinie i udało im się uzyskać odpoczynek, radość i miły, wspólny czas.

Need A Vacation

Potrzeba wakacji

Szpilki

Gdy kobieta założy szpilki to oczywiście dodaje jej to seksapilu. Jednak nie zawsze trzeba je nosić. Podczas sesji zdjęciowej w wodzie ta kobieta była nieugięta w kwestii noszenia ukochanej pary obcasów. Obcasy są zwykle dobrym pomysłem ale tutaj wyglądają niezręcznie i stwarzają potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa. Na dzień pełen piasku, wody i słońca proponujemy jednak założyć klapki. Będzie wam wygodniej i naprawdę znacznie bezpieczniej. A to chyba jednak też jest niezwykle ważne.

Pose For The Cam

Szpilki

 

Reklama