6 Gün Önce Evlendiği Eşi İle İlgili Öğrendiği Gerçeğe Damat İnanamadı

Yayinlanma tarihi 03/04/2021
Reklam

Uzun zamandır beraber olan Andy Mitchell ve kız arkadaşı Meaghan çok mutlulardı. Bu mutluluklarını pekiştirip diğer bir seviyeye taşımaya hazırlardı. Andy bu mutlu günleri için olabilecek hiçbir masraftan kaçmamıştı. Bu yüzden evlenecekleri yeri Meksika olarak belirlemişlerdi. Masalsı bir şekilde evlenmek herkesin hayaliydi. Tüm hayalleri gerçekleşiyordu. Düğün masrafları 54.000$ tuttu. Düğünün gerçekleştiği gece yeni eşi ile ilgili hiç beklemediği bir şey öğrendi ve ona karşı bakışı bir anda değişti.

6 Gün Önce Evlendiği Eşi İle İlgili Öğrendiği Gerçeğe Damat İnanamadı

6 Gün Önce Evlendiği Eşi İle İlgili Öğrendiği Gerçeğe Damat İnanamadı

Aldatılmış Olmasına Çok Şaşırdı

Muhtemelen birinin karşılaşabileceği en kötü durumlardan biri olsa gerek. Andy 40 yaşındaydı ve bu yaşta böyle bir durumla karşı karşıya kalmak onu çok kırmıştı. Aralarında büyük bir yaş farkı vardı. Bu yüzden daha fazla bir güvensizlik hissediyordu. Daha evleneli birkaç gün olmasına rağmen böyle bir şey yüzleşmek çok üzücüydü. Yaş farkının aldatılma sebebi olduğunu düşünebilirsiniz ama asıl sebebi bambaşkaydı.

Aldatılmış Olmasına Çok Şaşırdı

Aldatılmış Olmasına Çok Şaşırdı

Umulmadık Haber

Yaşadığı zor süreci bir röportaj sırasında bir gazeteciyle paylaşan Andy, yeni eşi tarafından kullanıldığını düşünüyor. Söylenecek çok bir şey olması rağmen, hala böyle bir şeyle karşı karşıya kaldığına inanamıyor. Bu kadar değer verdiği ve gelecek hayali kurduğu kadının ona gelip hayatında başka birini olduğunu söylemesi onda büyük bir hayal kırıklığına uğratmıştı. Bu sözlere nasıl bir tepki vereceğini bilememişti. Nasıl bütün bunlar onun başına gelmişti. Tüm her şeyini ona vermesine rağmen bu böyle bir onun canını çok acıtmıştı. Ama ne olursa olsun bu olaya ait tüm detayları bilmek istiyordu.

Umulmadık Haber

Umulmadık Haber

Peki Neden?

Sadece birkaç gün önce evlendiği eşi tarafından bu şekilde terk edilmesi oldukça garipti! Yatak odasında onu daha mutlu eden bir adamla olmayı tercih etmişti ama bunu Andy’i incitmemek ona düğün gecesine kadar bu durumdan bahsetmek istememişti. Bu açıklama üzerine çok kırılan ve incinen Andy, çok mutluyken Meaghan’ın bu mutluluklarını gölgeleyen bir şey yaptığını anlamak istiyor.

Peki Neden?

Peki Neden?

Büyük Aşk

Andy, bu durumla ilgili hissettiklerini bir gazeteye verdiği röportajda detaylı olarak paylaşıyor. Meaghan’a olan hislerinin birkaç sene önce başladığından bahsediyor. Aynı kasabada yaşıyorlardı. Çok mutlulardı ve evlenmeye karar vermişlerdi. Meksika’da düğün planlıyorlardı. Toplamda düğün masrafları 54.000$’a mal olmuştu. Andy, düğün sonrasında yaşadıkları yere dönünce bir türlü Meaghan’a ulaşamıştı.

Büyük Aşk

Büyük Aşk

Gizli Tutkular

Yeni evlenen Meaghan sadece yatak odası zevkleri daha iyi tatmin eden biriyle olabilmek için kocası Andy’i terk etmiş. Öğrendiği günden itibaren üç gün boyunca bu durumu kabullenemeyen Andy, yemeden içmeden kesilmiş ne de uyku uyuyabilmiş. Meaghan’ın telefonundaki mesajları gören Andy, kendisinin aldatıldığının kanıtıydı. Andy hayal kırıklığına uğramıştı. Düğün boyunca bu durumu hiç Andy’e belli etmeyen Meaghan, çok sevinçliydi. Bu daha hikayenin başlangıcıydı…

Gizli Tutkular

Gizli Tutkular

Alyansların Satışı

Tüm bu kanıtların ışığında Meaghan’ın Andy’i nasıl ve kiminle aldattığı ortaya çıkmıştı. Aldattığı kişi düğündeydi ve onunla kadeh tokuşturmuştu. Andy bu duruma çok gücenmiş ve sinirlenmişti. Bu yüzden evliliklerinin sembolü olan yüzükleri internet üzerinden satışa çıkardı. Bu yüzüklere yoğun talep olmuştu ve birçok teklif gönderilmişti.

Alyansların Satışı

Alyansların Satışı

Şaşırtan Olay

Bu olayı insanlar ilk duyduklarında Meaghan’ın bir şaka yapmış olduğunu düşündüler. Andy ona bu evliliği hatırlatan her şeyden kurtulmak istiyordu. Bunların ilk başında da alyanslar geliyordu. Yaşadıkları evde olmak Andy’e her zaman bu kötü olayı hatırlattığından dolayı bir süreliğine arkadaşında kalmayı tercih etmişti. Her seferinde aklına bu olay geldiğinde morali çok bozuluyor ve yeni gelecek planlarını Meaghan olmadan yapıyordu. Meaghan, Andy’i aldattığını kabul ediyordu. Onunla ilk karşılaştığında çok genç ve deneyimsiz olduğunu söylüyordu.

Şaşırtan Olay

Şaşırtan Olay

Bu Barışmanın Sinyali Miydi?

Yaşanan bu olayların üzerinden biraz zaman geçer ve olay biraz soğuduktan sonra yavaş yavaş konuşmaya başlarlar. Kendileri bunun bir barışma olduğunu söylemeseler de aileleri barışmanın yakın olduğunu düşünüyorlardı. Meaghan hamileydi, çok yakın zamanda bebek geliyordu. Öncelik bebekten yana olmalıydı ve mutlu olacağı bir yuvada büyümesi lazımdı. Zaman geçiyor, hamilelik sürecini tek başına yürütmek zorunda kalmıştı. Meaghan yaptığı hatanın ne kadar yanlış olduğunu anlamıştı. Artık bu düşündüğünü daha fazla ertelemeyip, Andy ile paylaşması lazımdı.

Bu Bir Barışmanın Habercisi Mi?

Bu Bir Barışmanın Habercisi Mi?

Yapayalnız

Neredeyse tüm hamileliğini yalnız başına geçirmiş olan Meaghan, fiziken ve ruhen çok yıpranmıştı. Artık desteğe ihtiyacı olduğunu hissediyordu. Bebek için yapılması gereken tüm hazırlıkları bir başına yapması lazımdı ve bu fikir bile ona çok ağır geliyordu. Hamilelik sürecince eşinin değerini daha da iyi anlamıştı. Yalnız olduğu gecelerde yokluğunu daha iyi anlamış, sürekli üzülüyor ve ağlıyordu. Bu durum herkes de olacağı gibi Andy’yi de çok kırmış ve derinden yaralamıştı.

Yapayalnız

Yapayalnız

Tüm Yaşanmışlıklara Bir Çizgi Çekmek Mümkün Mü?

Meaghan, tüm bunların yaşanmış olduğundan çok pişmandı. Elinden gelse zamanı geri alır, bunların yaşanmamış olmasını sağlardı. Maalesef ki yaptığı bir gençlik hatası yüzünden şimdi yapayalnız kalmıştı. Ona her şeyi sunan bir erkeği elinin tersiyle itip aldatmıştı. Şimdi de doğuma çok kısa süre kalmış ve bu genç yaşında anne olmak üzereydi. Bu büyük sorumluluk fikri onu çok yoruyordu. Bunca zaman sonra tüm cesaretini topladı ve hissettiklerini Andy ile paylaşmaya karar verdi. Bu kararı almak bile ona omuzlarındaki yükü hafifletmiş gibi hissettirdi.

Tüm Yaşanmışlıklara Bir Çizgi Çekmek Mümkün Mü?

Tüm Yaşanmışlıklara Bir Çizgi Çekmek Mümkün Mü?

İlk Buluşma

Tüm bu olanlardan sonra Andy ile ilk buluşma Meaghan’ı oldukça tedirgin etmişti. Andy ile tekrardan karşı karşıya gelicek olmak onu telaşlandırmıştı. Cesaretini toplayıp eline telefonu aldı ve Andy’i aradı, durumu açıkladı. Yaşanmışlıklardan sonra kötü bir telefon görüşmesi olacağını düşünmesine rağmen Meaghan, Andy’e buluşma istediği söylemek istiyordu. Birkaç gün sonrası için kafede buluşmak için anlaştılar. Uzun süre olan bu buluşma sayesinde geçmişte yaşanmış bütün bu sonlara bir çizgi çekilebilecek miydi?

İlk Buluşma

İlk Buluşma

İlk Karşılaşma

Birbirlerini bu kadar iyi tanımalarına rağmen, uzun zaman sonra ilk defa bir araya gelince ne diyeceklerini bilememişlerdi. İkisinin nasıl konuşacaklarını dair gözlerinde bir endişe vardı. Ülke çapında birçok defa haberlere başlık olan bu çift, sonunda ilk defa görüşmüşlerdi. Tüm bu ağızdan ağıza dolaşan hikayeyi bir de Meaghan’ın ağızdan duymak istemişti. Söze nasıl başlayacağına bir türlü karar veremeyen Meaghan oldukça gerilmişti. Ama en doğru başlangıcın sonunda pişman olduğunu söylemek olduğuna karar verdi. Andy onu dikkatlice dinliyordu. Tüm bu olanları Andy unutmaya hazır mıydı?

İlk Karşılaşma

İlk Karşılaşma

Tüm Hissedilenler

Meaghan söze nasıl başlayacağını ve ne diyeceğini bilmiyordu, ağzından bir anda dökülmeye başlayan kelimelerle hep aynı şeyleri tekrarlıyordu. ‘Çok üzgünüm, büyük bir hata yaptım.’ Bir kerelik heves uğruna uzun süredir olan birlikteliklerini mahvettiği, hayatlarının en güzel ve özel olan günlerinden birini mahvetmiş olduğundan dolayı çok üzgündü. Andy’nin bu kadar kırılmasına sebep olduğu için daha çok pişmandı. Yaşananlar ona büyük bir ders olmuştu. Her zaman hayalini kurmuş olduğu bu hamilelik sürecini eşi ile paylaşmak yerine  yapayalnız geçiriyordu. Çok mutsuzdu ve üzgündü.

Tüm Hissedilenler

Tüm Hissedilenler

Göz Yaşlarını Durduramadılar

Meaghan düşündüğü ne varsa hepsini Andy’e anlattı. Andy onun her dediğini dikkatle dinliyordu. Bir cevap vermeden önce Meaghan’ın söyleyeceklerinin bitmesini bekliyordu. Bebeğin ultrason fotoğraflarını Andy ile paylaştı. O sırada Andy, Meaghan ile birlikte bebeği de yalnız bıraktığını anladı. Bebek çok yakında geliyordu. Meaghan’ın bu olaylar süresince hamile olduğunu bilmesine rağmen ultrason fotoğraflarını görmek olaya başka bir boyut katmıştı. Bir anda ikisi de duygu seline kapıldılar ve göz yaşlarını tutamadılar. Her ikisi de ağlamaya başlamıştı. Bebeğin gelmesine çok az zaman kalmıştı ve şu an bebeğin en çok ihtiyacı olan şey ise sıcacık sevgi dolu bir yuvaydı. Bütün bu yaşanmışlara Andy bir çizgi çekebilecek miydi?

Göz Yaşlarını Durduramadılar

Göz Yaşlarını Durduramadılar

Anlaşıp Barıştılar

Bu raddeye gelene kadar birçok defa haberlere başlık olan çift, tüm yaşadıkları kötü zamanları geride bırakıp bir daha konuşmamak üzere anlaştılar. Kendilerinin artık başka bir önceliği vardı. Bebekleri çok kısa zaman içerisinde aralarına katılacaktı. Bu yüzden çok önceden başlanması gereken hazırlıklara artık başlamalar gerekiyordu. Hiç tahmin edilmeyen bir yoldan birbirlerinin değerini anlamışlardı. İkisi de olayların bu şekilde gerçekleşmesini istemezdi, şu anda önemli olan artık birliktelerdi. Bebeklerini kucaklarına alacakları günü dört gözle bekliyorlardı. Onların geçtiği sürece herkes şahit olmuştu, bu yüzden mutluluklarını paylaşmak amacıyla bebeğin ultrason fotoğrafını paylaştılar. Şimdi onların bir arada olması herkesi çok mutlu etmişti.

Anlaşıp Barıştılar

Anlaşıp Barıştılar

Takipçilerinin Yorumları

Paylaşımlarını gören herkes ardı ardına paylaşımlar yapmaya başlamıştı. İnsanların bu şekilde bir geri dönüş yapacağını düşünmemişlerdi. Bu durum karşısında oldukça şaşırmışlardı. Yaşadıklarını duyan herkes onlar için evlilik tavsiyesi veriyordu. Şimdi bu mutluluk tablosunu gördüklerinde ise onlar adına çok sevinmişlerdi. Yazılan paylaşımlardan bazıları, sizin adınıza çok mutluyuz, sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alın şeklindeydi.

Takipçilerinin Yorumları

Takipçilerinin Yorumları

Bebeğin Doğmasına Çok Az Kaldı

Bebeğin aralarına katılmasına çok az zaman kalmıştı. Tüm aile bebeğin gelmesini büyük bir heyecanla bekliyordu. Bebeğin artık onu bekleyen sıcacık bir yuvası ve ailesi vardı. Bir anlık hevesin bedelini çok ağır ödeyen Meaghan hatasından ders almıştı. En çok birine ihtiyacı olduğu zamanda yapayalnız kalmıştı ve her şey ile kendisi ilgilenmek zorundaydı. Tüm o zorlu süreci geride bırakan çift artık, bebeklerinin gelmesi için gün sayıyordu. İlişkilerine yeni bir şans veren çift, tertemiz bir sayfa açtılar. Tüm yaşananlar ile ilgili yapılan haberlerin hepsi geçmişte kalmıştı.

Bebeğin Doğmasına Çok Az Kaldı

Bebeğin Doğmasına Çok Az Kaldı

Tüm Olumsuzluklar Geride Kaldı

Meaghan herkes tarafından kına gecesinde yaptığı kaçamakla tanımıştı. Yaşananların ardından da Andy ‘fajita cheater’ dövmesini yaptırmıştı. Hepsi artık geride kalmış yarım kalan mutluluklarını artık pekiştirme zamanıydı. Büyük güne sayılı günler kalmıştı. Tüm yaşanana sıkıntılı süreç ve problemler geri kalmıştı. Artık bebeklerini kucaklarına alacakları güne yaklaştıklarında takvime bir çentik atıyorlardı.

Tüm Olumsuzluklar Geride Kaldı

Tüm Olumsuzluklar Geride Kaldı

Aramıza Hoşgeldin Minik Prenses

Meaghan sadece 22 yaşında iken kızı Gracie Roseanne’i kucakladı. Andy, kızının doğduğu bir paylaşımla herkese duyurdu ve eşinin müthiş bir anne olduğundan bahsetti. Sadece bu kadar güçlü olan ve süper bir kadının sabah 08:30 ‘da 3.500kg olan kızlarını kucakladıklarını yazdı. Herkes onların en mutlu günlerinde paylaşımlarının ardından sırayla tebrik mesajları yazdılar.

Aramıza Hoşgeldin Minik Prenses

Aramıza Hoşgeldin Minik Prenses

Herkesin Göz Bebeği

Yeni doğan kızlarının hayatlarına dahil olmasıyla birlikte hep hayallerini kurdukları pembe hayatın içinde hissediyorlardı kendilerini. Hiç umulmadık bir şekilde küçük bir bebek onları birbirine bağlamıştı. Onun sayesinde tüm sorunlarına bir çizgi çekebilme cesareti gösterebilmişlerdi. Aileleri onlar adına çok mutlulardı. Yeni doğan bebekleriyle sabırsızlıkla evlerine dönmek istiyorlardı. Artık her şey onlar için daha anlamlı bir hale gelmişti.

Herkesin Göz Bebeği

Herkesin Göz Bebeği

Sakin Bir Dönem

Evlenmelerinin ardından  hep bir stres ve sıkıntı havası hakim olan ilişkilerinde dolaşan artık huzur havası vardı. Kızlarının doğumu ikisini de başka yönlerden etkilemişe benziyordu. Bu mutlu anlarına ait fotoğrafları onları takip edenlerle paylaşıyorlardı. İlk kucağına aldığı andan itibaren Andy kızına aşık olmuştu.

Sakin Bir Dönem

Sakin Bir Dönem

Takipçilerinin Yorumları

Tüm sürece oldukça hakim olan takipçiler onların yaşadıkları hakkında çok yakından bilgi sahibiydiler. Neredeyse evliliklerinin birinci yılıydı ve kızları Gracie Roseanne aralarına katılmıştı. Tüm kötü günleri geride bırakmaya söz veren çift artık mutluluk tablosu sergiliyordu. İnsanların onların yeni aileleriyle ilgili neler düşündüklerini duymayı oldukça merak ediyorlardı.

Takipçilerinin Yorumları

Takipçilerinin Yorumları

Takipçilerin Düşünceleri

Bunca sıkıntıyı geride bırakırken temiz bir sayfa açmaya karar veren çift herkesi çok sevindirmişti. Herkes yaşananlardan dolayı oldukça etkilenmiş ve duygulanmışı. Takipçilerinden sayısız mesaj almışlardı. Bunları okuyan teker teker okuyan Meaghan ve Andy çok mutlu olmuştu. Yazılan mesajlardan bazıları aynen şu şekildeydi;
Nic Ola Hughes, “Mutlu yıllar Andrew ve Meaghan. İkinizi de seviyorum ve küçük paketiniz size ulaşmış.” Dedi. Charlene Varney, “Hepinize tebrikler. Gracie çok güzel.” Dedi. Katie Jane Harpin : “İkinize de tebrikler, sizin için kesinlikle çok güzel. Gracie Roseanne çok güzel.” Claire Munro: “Aaa, dünyaya çok hoş geldiniz küçük hanım ve ikisine çok benziyorsun tekrardan tebrikler.”

Takipçilerin Düşünceleri

Takipçilerin Düşünceleri

Evliliklerinin İlk Yılı

Andy ve Meaghan, evlilik ilk zorlu yılını geride bırakırken bir seneye ne kadar çok olay, tartışma ve mutluluk sığdırmışlardı. Aldatılmak- barışmak, yeni bir bebeği kucaklarına almak, hamilelik süreci ve ilk kavuşma. Birçok çiftin belkide on seneye sığdırdığı olayları onlar sadece bir senede yaşamış ve üstesinden gelmişe benziyorlardı.

Evliliklerinin İlk Yılı

Evliliklerinin İlk Yılı

İlk Evlilik Yıldönümü

İlk evlilik yıldönümleri geldiğinde Andy, bu sene içerisinde tüm hissettiklerini kağıda dökmeye karar verdi. Ve bu hislerini onu takip eden herkesle paylaşmak istedi. Düşünceleri şu şekilde sıraladı.
“Evli olmanın zor bir iş olduğunu ve ilk yılın en zor olduğunu, seninle iyi evlenmenin kolay olduğunu söylüyorlar (çoğu zaman). “Hayır, mükemmel bir evlilik yılı değildi ama bizim yılımızdı. Tam olarak olmak istediğimiz yerdeyiz, bir yıl sonra olacağımızı hayal ettiğimiz yerde üzgünüz ve önemli olan da bu.”

İlk Evlilik Yıldönümü

İlk Evlilik Yıldönümü

Geçen Sene

Yaşadıkları tüm bu inişli çıkışlı seneyi artık güzel bir şekilde hatırlayabilecek olan çift, dünya güzeli kızlarının aralarına katılmasından dolayı çok mutlular. Yaşadıklarından ders çıkarttıklarını düşünen çift artık minik şeylerle de olsa birbirlerini mutlu etmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Geçmiş Sene

Geçmiş Sene

Sevgi Dolu Bir Ev

Hayatın bu zamana kadar keyifli ve güzel olabileceğini daha önce hiç deneyimlememişlerdi. Kızlarının aralarına katılmasıyla artık hayata daha olumlu ve umutlu dolu gözlerle bakıyorlardı.

Sevgi Dolu Bir Ev

Sevgi Dolu Bir Ev

Reklam