Jak chcesz dobrze wyglądać nie noś tych fryzur

Opublikowano 01/27/2021
Reklama

Nie jest tak, że zmieniamy fryzury wiele razy w życiu. Zwykle pójdziemy do fryzjera raz, dwa razy do roku i to by było na tyle. Są tacy którzy tylko odwiedzą fryzjera po to aby zachowawczo podciąć końcówki. Moda zmienia się nawet w fryzurach ale nie warto zbytno eksperymentować. I chociaż nowa fryzura może wydawać się w tamtej chwili cudowna i wydaje się nam, że będziemy się w niej świetnie wyglądać to niestety nie każda fryzura pasuje każdej kobiecie. Przy wyborze nowej fryzury należy wziąć pod uwagę wiele czynników – od kształtu twarzy po całą sylwetkę. Nawet nie każda długość włosów jest odpowiednia dla nas wszystkich.

Trwała

Ta fryzura naprawdę już dawno wyszła z mody. To była dobra fryzura w latach 90, ale chcemy Ci uświadomić jedną rzecz: czasy trwałej się już dawno skończyły więc nie idź do salonu fryzjerskiego i nie proś o tę fryzurę. Kto chciałby mieć trwałą w dzisiejszych czasach? Absolutnie nikt kto ma poczucie stylu. Nie tylko jest to już zupełne niemodne uczesanie, ale także trwała ondulacja może również powodować wielkie szkody dla twoich włosów. Nie wspominając już o tym, że będziesz przypominać pudla. No niestety są to mocno lata 90.

Zrzut Ekranu 2020 07 23 O 09.05.40

Trwała

Rachel z “Friends”

Czy kiedykolwiek oglądaliście “PRZYJACIÓŁ”? Na pewno tak. Zatem najprawdopodobniej pamiętacie jak wyglądała jedna z głównych bohaterek – Rachel. Dzięki temu, że ona ją miała stała się to najbardziej popularna fryzuralat 90. A na pewno jedna z. Ta fryzura jest akurat naprawdę ładna ale problem polega na tym, że nie każdy w niej dobrze wygląda. Fryzjerzy często proponują takie uczesanie swoim klientkom w salonach fryzjerskich ale lepiej nie dać się namówić. Ta fryzura jest ładna ale w związku z tym, że większość kobiet wygląda w niej naprawdę nie najlepiej moda na takie uczesanie nie jest dobrą rzeczą. Zatem przemyśł sprawę i pomyśl jak będziesz w niej wyglądała.

Zrzut Ekranu 2020 07 23 O 09.06.34

Rachel z “Friends”

Karbownica

Włosy zrobione karbownicą to koszmar lat 90. Jeśli już ma ktoś tak chodzić to powinna być noszona jedynie przez nastolatki dla zabawy ale n pewno nigdy przez dorosłe kobiety. Kto może myśleć, że karbowane włosy mogą ładnie wyglądać? Nikt nigdy nie wyglądał dobrze w takim uczesaniu. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości to przyjrzyj się dobrze tej fryzurze a przekonasz się, że nie chcemy cię oszukać. Pomijając fakt, że karbowane włosy nie wyglądają atrakcyjnie to bardzo karbownica je niszczy. Taka prostownica – karbownica powoduje więcej uszkodzeń włosów niż zwykła lokówka czy zwykła prostownica – karbownica przypala i przesusza je znacznie bardziej.

Zrzut Ekranu 2020 07 23 O 09.06.50

Karbownica

Fryzura “na Boba”

Te fryzury są z jakiegoś powodu nadal i nieustająco w modzie. Od czas do czasu można zobaczyć takie uczesanie na celebrytkach i wśród swoich bliskich znajomych. Trzeba przyznać, że są kobiety które naprawdę dobrze wyglądają w takim uczesaniu więc po prostu noszą ją nieustająco nie zmieniając swojego stylu. Ale nie wszystkie cięcia typu bob wyglądają dobrze i też dużo zależy od typu urody kobiety. W szczególności Bob zaczesany na gel do tyłu sprawia, że ​​włosy wyglądają na przetłuszczone. Oczywiście jeśli uważasz, że będzie Ci w tej fryzurze do twarzy to możesz próbować ciąć się na Boba i bawić się tą fryzurą.

Zrzut Ekranu 2020 07 23 O 09.07.03

Fryzura “na Boba”

Czarne pasemka

Naszym zdaniem każde pasemka są mało atrakcyjne a już w szczególności te naprawdę ciemne. W zasadzie chyba tylko jedna osoba publiczna dobrze się w nich prezentowała i była to piosenkarka Shakira. Dużo dziewczyn próbowało wtedy skopiować jej fryzurę wiedzą dziś, że był to duży błąd. Nie powininno się przywracać tego trendu w modzie. Czarne paski na głowie nigdy nie będą wyglądać atrakcyjne a zatem nigdy nie powinny być częścią twojego wzierunku. Ta fryzura sprawia, że ​​wyglądasz, jakbyś nie miała czasu aby o siebie zadbać i po prostu wygląda ta fryzura tak jakby niechlujnie.

Zrzut Ekranu 2020 07 23 O 09.07.16

Czarne pasemka

Loczki

Jeśli masz to szczęście i posiadasz dużą ilość długich włosów to jest to twoim wielkim plusem ponieważ możesz dzięki temu robić sobie różne fryzury na głowie. Wtedy naprawdę masz możliwość robienia bardzo wielu fryzur. Szczególnie jeśli masz ku temu specjalne okazje. Jednak uczesanie przedstawione przez nas na poniższym zdjęciu to bardzo nieudana fryzura. Pomijając fakt, że twoje włosy wyglądają bardzo niezdrowo to nie jest to nawet przyjemne dla oczu dla innych ludzi. Lepiej poza tym postawić na te fryzury które są mało wymagające w pielęgnacji włosów.

Zrzut Ekranu 2020 07 23 O 09.07.27

Loczki

Bouffants

Trzeba to powiedzieć na wstępie głośno: ta fryzura była kiedyś naprawdę wyjątkowa. Bridget Bardot zresztą uważała tak samo i bez zastanowienia bardzo często chodziła w tym uczesaniu. Tak było przed laty ale dziś niestety czasy są inne i nic nie jest takie samo jak było. Poza tym chcąc nosić tę ​​fryzurę będziesz potrzebować fryzjera który zrobi ją tobie. Doprowadzenie tej stylizacji do perfekcji i osiągnięcie takiego efektu wymaga wiele czasu i wysiłku profesjonalistów. Jednak jest to nadal popularna opcja z okazji formalnych okazji gdyż wygląda zdecydowanie elegancko i uroczo.

Zrzut Ekranu 2020 07 23 O 09.07.40

Bouffants

Kok

To świetna fryzura na formalne spotkanie dla prawie każdej kobiety. To łatwe – należy po prostu związać włosy, zrobić kok i niedbale je upiąć na czubku głowy. I od się wygląda elegancko. Jest to też fajna fryzura ponieważ wymaga znacznie mniej wysiłku w porównaniu z innymi uczesaniami których zrobienie wymaga kilku godzin i często profesjonalnej pomocy fryzjerów. A więc taką fryzurę można śmiało sobie sobie wykonać od czasu do czasu. Ważne jest tylko umiejętne upięcie włosów. Niektóre kobiety bowiem nadawały tak dużą objętość swoim kokom, że wyglądały, jakby miały na głowie gniazdo.

Zrzut Ekranu 2020 07 23 O 09.07.51

Kok

Długie włosy

Zapuszczanie długich włosów wymaga dużo czasu, pielęgnacji i wysiłku z twojej strony. Ciężko też utrzymać takie włosy w dobrej formie. Mamy duży szacunek dla tych dziewczyn które mają bardzo długie włosy i potrafią się nimi dobrze zająć. Już samo mycie i suszenie takiej ilości jest dość problematyczne i zabiera mase czasu zwłaszcza w sezonie zimowym. Oprócz tego takie włosy wyglądają również na ciężkie i w jakiś sposób pobierają składniki odżywcze z naszego organizmu. Wyglądają pięknie ale przez większość czasu jednocześnie w jakimś sensie nudno. Idź zatem do salonu i podetnij końcówki.

Zrzut Ekranu 2020 07 23 O 09.08.04

Długie włosy

Kok na czubku głowy

Taka fryzura była kiedyś w modzie i nadal dużo dziewczyn ją nosi. Odkąd kiedyś zrobiła ją sobie Jennifer Lopez wiele dziewczyn ją zaczęło się tak czesać. Jednak moda na nią już dawno przeminęła. Jesteśmy z tego w zasadzie zadowoleni ponieważ ta fryzura sprawia, że ​​wyglądasz dość poważnie i niedostępnie. Jest jednak jeden aspekt który jest w niej dobry – sprawia ona bowiem, że ​​wyglądasz na osobę wyższą. Może to wydawać się dziwne, ale większość dziewczyn mówi, że tak to właśnie wygląda.

Zrzut Ekranu 2020 07 23 O 09.08.15

Kok na czubku głowy

Kucyk

To uczesanie można również dodać do fryzur na wielkie wyjścia. To naprawdę to jedna z łatwiejszych do wykonania fryzur i prawie każda dziewczyna umie ją sobie sama zrobić. Jednak fryzjerzy nie kochają tego uczesania. Twierdą, że wiele kobiet ją nosi nawet codziennie jeśli nawet nie wyglądają w niej zbyt dobrze. Cóż, właściwie nic nie stracisz nosząc taką fryzurę. Zrób ją sobie najpierw i zobacz czy ten styl ci w ogóle pasuje. Dodatkowo ta fryzura powoduje uszkodzenia struktury włosów podczas zdejmowania gumki i wyrywanie włosów.

Zrzut Ekranu 2020 07 23 O 09.08.33

Kucyk

Warkocze

Kochamy warkocze – to piękne, klasyczne uczesanie. Ale czy wiesz, że warkocze nie są dobre dla zdrowia naszych włosów? Jednym z przykładów są ciasne zaplecione francuskie warkocze. Nawet nie wiesz co robią z twoimi włosami. Ta fryzura tak naprawdę powoduje, że włosy stają się cienkie i łatwo się łamią. To zdecydowanie nie jest dobry pomysł, aby zaciskać tak mocno włosy w warkoczu. Istnieje wiele alternatywnych fryzur które możesz zrobić polegających na splataniu włosów. Na przykład kłos jest dobrym wyjściem lub luźniej zaplecione warkocze.

Zrzut Ekranu 2020 07 23 O 09.08.47

Warkocze

Wysoki kucyk

Są kobiety dla których ukochaną fryzurą na zawsze już pozostanie kucyk. Bowiem kucyk to świetna fryzura i czego w niej w zasadzie nie lubić. Jest to łatwe do zrobienia uczesanie i nie wymaga dużo czasu aby ją wykonać. Tym samym skraca czas do wyjścia z domu. Ponadto kucyk nigdy nie wychodzi z mody. W związku z tym wiele kobiet nadal je sobie robi. Nawet Ariana Grande często nosi taki zwykły kucyk. Fryzjerzy jednak twierdzą jednak, że robienie często wysokiego kucyka może spowodować uszkodzenie włosów i rujnować je. Więc wyrób sobie nawyk zmieniania tego uczesania i rozpuść czasem swoje włosy.

Zrzut Ekranu 2020 07 23 O 09.09.00

Wysoki kucyk

Neony

Niesamowite, że ta fryzura naprawdę kiedyś była popularna. Większość ludzi którzy robili coś takiego z włosami to byli nieźli techno klubowicze. Jest to całkiem interesujące rozwiązanie i wygląda bardzo efektownie ale tylko na zdjęciach na techno imprezce. Jednak na żywo robi całkiem odwrotne wrażenie. Ta fruzura naprawdę prezentuje się na żywo beznadziejnie. Zawsze lepiej jest zrobić znacznie prostszy i bardziej naturalny wizerunek od tych neonów. Inną sprawą jest to, że ludzie nie będą traktować cię poważnie. No chyba, że jesteś nastolatkiem i nadal tylko imprezy ci w głowie.

Zrzut Ekranu 2020 07 23 O 09.09.12

Neony

Upięcie

Czasami ciężko nam podjąć decyzję czy spiąc włosy czy może jednak rozpuścić. Ale na to istnieje rozwiązanie – fryzura pół na pół. Chociaż niektórzy nadal ją robią nie jest obecnie uwzględniona w najnowszych trendach modowych. Nawet blogerki nie są już tak oczarowane tą fryzurą. Jednak ty oczywiście nadal możesz ją sobie robić ale tylko jeśli masz mocne i grube włosy. Natomiast jeśli jesteś posiadaczką małej ilości włosów i masz je cienkie to lepiej wybrać inne uczesanie dla siebie.

Zrzut Ekranu 2020 07 23 O 09.09.24

Upięcie

Różowe włosy

Zacznijmy od tego – to szalony pomysł. Po drugie nie każdej kobiecie w tym kolorze będzie do twarzy. Jest tylko kilka znanych kbiet które ją robią regularnie nawet wśród celebrytów czy blogerek i nie wyglądają tragicznie. Bardzo rzadko można zobaczyć ludzi na ulicy mających tę fryzurę. Trzeba mieć w sobie dużą odwagę aby zdecydować się na takie uczesanie. Na pewno nie wiesz jak taki kolor będzie wyglądać na tobie. Zatem jeśli nie masz pewności, lepiej pozostać przy bezpiecznych kolorach. Po prostu trzymaj się naturalnych lub tradycyjnych odcieni i nie szalej za bardzo z tym różem.

Zrzut Ekranu 2020 07 23 O 09.09.36

Różowe włosy

Niesymetryczne włosy

Czy moda na tę fryzurę utrzymała się chociaż rok? Asymetryczne fryzury mogły znaleźć się na liście modnych fryzur ale jesteśmy prawie pewni, że nie był to długi czas. Czy nadal jeszcze musimy wyjaśniać wam dlaczego? Patrząc na to uczesanie możesz pomyśleć, że fryzjerka musiała nie być w dobrym nastroju. Staraj się więc unikać tego typu fryzur, szczególnie jeśli chcesz posiadać zadbane włosy. Po prostu pozwól fryzjerowi zrobić sobie dobre uczesanie. Często wiedzą lepiej co będzie dla ciebie odpowiednie i w czym będzie ci ładnie.

Zrzut Ekranu 2020 07 23 O 09.09.48

Niesymetryczne włosy

Krótka grzywka

Ta fryzura była już kiedyś populara a teraz jedynie nastąpił jej wielki powrót. Możesz zobaczyć wiele celebrytek chodzących w tym uczesaniu. Taka grzywka wygląda ładnie i bardzo stylowo. Jednak ten trend na krótką grzywkę na pewno prędzej czy później wyjdzie z mody. W sumie nie dlatego, że wygląda źle ale dlatego, że naprawdę nie każdy może ją sobie robić. Decyzja o skróceniu grzywki na tak krótką jak ta to często misja samobójcza dla naszego wyglądu. Chyba nie ma po co podejmować ryzyka – zanim odrośnie minie przecież trochę czasu.

Zrzut Ekranu 2020 07 23 O 09.10.00

Krótka grzywka

Jeżyk

Często można zobaczyć modelki na wybiegu w takiej fryzurze. Kto nie chciałby chodzić po plaży kiedy wieje wiatr i nie mieć wiecznie włosów wpadających do oczu? Poza tym wtedy koniec z marnowaniem czasu na godzinne przygotowywania do wyjścia. Jednak zła wiadomość jest taka, że ​​nie każdy będzie dobrze wyglądać w tej fryzurze i może tak po prostu ogolić sobie głowę. Ta fryzura zupełnie nie jest dla wszystkich i zdecydowanie nie powinna być uważana za jedną z twoich ulubionych. Możesz spróbować się ogolić ale po co później płakać.

Zrzut Ekranu 2020 07 23 O 09.10.12

Jeżyk

Długa grzywka

Mówi się, że kobiety uwodzą oczami. Jeśli tak rzeczywiście jest to ta fryzura powinna odejść w zapomnienie. Nastąpił wielki powrót tej fryzury ale na razie powinnyśmy się z nią spokojnie pożegnać. Ta fryzura nie tylko zakrywa linię brwi. Wygląda także naprawdę niechlujnie i jest niewygodna ponieważ włosy wpadają nam do oczu. Nie jest to najzdrowsze i najbardziej dla nas komfortowe. Generalnie też grzywki się przetłuszczają a tym bardziej te dłuższe. Chyba powinnaś wypróbować inną fryzurę.

Zrzut Ekranu 2020 07 23 O 09.10.28

Długa grzywka

Mokra włoszka

Ta fryzura w zeszłym roku doczekało się wielkiego powrotu zwłaszcza gdy zaczęła w niej chodzić Kim Kardashian. Nie powoduje w sumie wielkich zmian w wizerunku poza tym, że włosy wyglądają na mokre. Gwiazdy zawsze będą ją sobie robić. Jednak nie wszystko w modzie powinno trwać wiecznie. Ta fryzura to już naprawdę przestarzała sprawa. Tak naprawdę nie widzimy jej często bo być może panie zdają sobie sprawę, że najlepiej jest jednak wyjść z domu w suchych włosach, zamiast wyglądać niechlujnie chodząc jakby “w mokrych”.

Zrzut Ekranu 2020 07 23 O 09.10.40

Mokra włoszka

Tęcza na głowie

Na pewno zdarzyło wam się w życiu zobaczyć wiele gwiazd Hollywood i influencerów, którzy od czasu do czasu zmieniali kolor włosów. Niektórzy naprawdę wybierali niezwykłe kolory a nawet wiele kolorów na raz. Może to wyglądać ładnie i bardzo wesoło ale przy tym bardzo mało poważnie. Szczególnie w przypadku zrobienia sobie na głowie wszystkich kolorów razem. Niektóre odcienie radzą sobie dobrze razem, ale inne sprawiają, że jest tego po prostu za dużo na raz. Ta fryzura zupełnie nie nadaję się dla wszystkich. Nie każdy może mieć na sobie wszystkie kolory tęczy.

Zrzut Ekranu 2020 07 23 O 09.10.56

Tęcza na głowie

Brokat

Nie możemy uwierzyć, że kiedykolwiek ta fryzura mogła być w modzie. Właściwie to nie jest zły pomysł żeby zrobić sobie taką fryzurę jeśli wybierasz się na imprezę tematyczną czy przebieraną albo imprezę dla dzieci. Jeśli jednak myślisz o tym żeby robić sobie ją na co dzień to sugerujemy – czas dorosnąć. Jeśli już musisz mieć coś takiego na głowie, na rynku dostępne są akcesoria do włosów które zastępują nam brokat. To zdecydowanie lepszy pomysł – może przynajmniej włosy nie będą się kleić i w razie czego łatwo zmyjesz brokat ze głowy.

Zrzut Ekranu 2020 07 23 O 09.11.10

Brokat

Madame de Pompadour

To uczesanie już dosłownie wieki temu wyszło z mody. W sumie wygląda naprawdę dobrze ponieważ dodaje objętości i sprawia, że ​​włosy wyglądają na bardziej żywe niż są w rzeczywistości. Jednak zrobienie takiego upięcia na czubku głowy to zdecydowanie słaby i trudny w realizacji pomysł. Pompadours nie wyglądają już tak dobrze w wersjach gdy nie są duże. Możesz wybrać te niższe wersje fryzury które są na dzisiejsze czasy lepsze i znacznie prostsze do wykonania. Nie jesteśmy przecież już na dworze królewskim.

Zrzut Ekranu 2020 07 23 O 09.11.23

Madame de Pompadour

Jak czarodziejka z księżyca

Fryzura z niczym u “Czarodziejki z księżyca” czy też “Gwiezdnych wojen” nie robiła wcześniej żadnego wrażenia na fryzjerach. Widzieliśmy już taką fryzurę na Khloe Kardashian ale to tylko ta jedna gwiazda w niej chodziła. Wyglądało zrestą całkiem uroczo zwłaszcza na zdjęciach na Instagramie. Chociaż bardzo się starała aby ten styl stał się popularny to chyba jednak się nie przyjął.Ta fryzura może być dobra jeśli wybierasz się na bal przebierańców natomiast zdecydowanie nie jest to uczesanie odpowiednie do chodzenia do pracy.

Zrzut Ekranu 2020 07 23 O 10.26.05

Jakzarodziejka z księżyca

Reklama